DDC a tehetségekért

Iskolánk négy diákja a díjazottak között.

Kiemelkedő tehetségű Vác és Beremend környékbeli diákok pályázhattak idén is a Duna-Dráva Ifjúsági és Innovációs Alapítvány által immár tizenegyedik alkalommal meghirdetett díjra. A díjazott diákok választott területük legjobbjai, és tanulmányi eredményükben is kiegyensúlyozottan jól teljesítenek.
Idén az okleveleket a DDC váci irodaházában 2015. november 13-án rendezett ünnepség keretében 41 tehetséges tanuló vehette át, köztünk iskolánk négy diákja is:

  • Gaál Bendegúz (13.C)
  • Jámbor Tímea (12.A)
  • Néveri Szilvia (9.D)
  • Hegedűs Attila (12.A)

A rendezvényt a díjazottak részéről bemutatott zenei műsor, hegedű-, ütőhangszer, fuvola- és szaxofonjáték, gitár- és trombitajáték, versmondás valamint néptánc előadás színesítette. Hegedűs Attila saját novelláját olvasta fel. A vele készített interjú itt érhető el:

Ez is érdekelhet ...