Márciusi programok

NAP Tanítási nap sorszáma ESEMÉNYEK, PROGRAMOK

(FELELŐS)

1. K 117 –         11. A osztály bemutatója az ipolysági Szondi György Gimnáziumban

–         ÉRTEKEZLET 14.30-tól  211. terem

2. SZ 118 –           9. A művészet tagozat látogatása az Értéktárban 1.-2. órában-           Pótfelvételi vizsgák
(nyelvi előkészítők, sport, művészetek)
3. CS 119 –      10. A művészet tagozat látogatása a Fővárosi Növény- és Állatkertben a 4. órától
4. P 120  
5. SZo munkanap áthelyezés – ledolgozva január 16-án
6. V
7. H 121 12:00 Kézi Amatőr Diákolimpia (lány) a sportcsarnokban

12:30 Kölyökclub Alapítvány (legéndi lovasterápia) tájékoztatója közösségi szolgálati lehetőségről

8. K 122 Pénzhét rendezvény: 11.B részvételével az 5-6-7.  órában

Osztályfőnöki munkaközösségi értekezlet 14:30-tól

9. SZ 123 Áramszünet – rendes tanítás

–                Kézi Amatőr Diákolimpia (fiú) a sportcsarnokban 12.00-től a sportcsarnokban

10. CS 124 –                 márc. 15-ei ünnepség főpróbája a sportcsarnokban 1.-2. órában 12. C osztály (LÁ)

–                Tehetség Fórum a Piarista Gimnáziumban
12.00-16.00 Nagy Júlia-kiállítás, Szirtes Dávid-előadás (Gál Zoltán), drámakör előadása (LÁ))

–                    Űrkiállításra látogatás 11. és 12. fizika fakultáció tagjai

11. P 125 1.-4. óra: megtartva

5. óra: márc. 15.-ei ünnepség a sportcsarnokban (ünneplőben!)

6.-7. óra: megtartva

12. SZo
13. V
14. H tanítási szünet
15. K tanítási szünet
16. SZ 126  – 13. C Börtönlátogatás 3.-4.-5. óra kísérő: FT, NK 
17. CS 127 Kenguru matematika verseny 10.00-11.15
18. P 128 –         német diákcsere – Aschaffenburgi partneriskola látogatása:

1-3. óra óralátogatás

4-5. óra projekt 214. terem

–         véradás 8.30-12.00 az aulában

19. SZO
20. V
21. H 129 –      német cserediákprogram záró-rendezvénye  1-5. óra 214. terem
22. K 130 –      angol verseny általános iskolásoknak 2. forduló szóbeli 14.30-15.00

–      15.15-16-45 szakmai délután angol szakos kollégáknak

–      matematika próbaérettségi 1-4. óra 12. évfolyamon

 

23. SZ 131 DIÁKNAP

–  11:30 Sportcsarnok: diákigazgató választás

–  Német szép-kiejtési verseny

Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap – diáknap

24. CS TAVASZI SZÜNET
25. P
26. SZo
27. V
28. H 134
29. K 135
30. SZ 136 Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

–         Tanulmányút Krakkóba márc. 30-ápr. 1-ig (HSÉ, JG, LA 12. D és 11.E)

31. CS 137 –         Apor Vilmos Foci kupa 11.00

–         14:15 „Nagyszülői Értekezlet” – bűnmegelőzési felvilágosító előadás

Ez is érdekelhet ...