Áprilisi programok

2016. április (módosított)
NAP   ESEMÉNYEK, PROGRAMOK

 

EGYÉB
1. P –         Országos Diákszínjátszó találkozó

–         Olasz fesztivál (9. D Horváth Á., Stefán B., Néveri Sz.)

–         Fair Play kupa lányfoci 12.00-től műfű

2. SZo
3. V
4. H – Digitális témahét április 4-8. a 102-es teremben

11. B mat.-fiz tagozat+ 2 fő 12. D-ből

napi 5 órás projekt- tanítás alól mentesülnek                egész    héten –  6. és 7. órák mat. és tört. megtartva

5. K –         ÉRTEKEZLET 14.30-tól 211. terem

–         Mezei futó Diákolimpia országos döntő, Gödöllő – Jeszenszky Petra 11.E

6. SZ –         Amatőr foci diákolimpia 11.00

névsor kint- egész nap hiányoznak

7. CS –         Rendhagyó drámaóra 9. B 3.4. óra 112. terem

 

–         lányfoci meccs 5. órától

8. P –         orvosi vizsgálat 9. E (16 évesek) napközben

–         Végleges felvételi jegyzék megküldése

–        Juhász Gábor tanfelügyelet (HE)

4. és 6. óra 10.D, 9.A

 

 

Váci csata bemutatója – városi rendezvény

16.15-18.30

9. SZo
10. V
 

 

 

11. H

–         OSZTÁLYOZÓ VIZSGÁK
információk a hirdetőn–         Költészet Napja program

1.    kvíz: 3.4. óra 211. terem

2.    versösszeállítás és installáció hosszított nagyszünetben az udvaron 10.30-11.00

3.    slam poetry csütörtökön 8. óra könyvtár

 

–         Lányfoci diákolimpia 11.00  műfű

12. K –         OSZTÁLYOZÓ VIZSGÁK

–         Csernákné Quell Beáta minősítés (HE) 2.-3. óra 10.AB, 11.E – órarendváltozás!

13. SZ –         OSZTÁLYOZÓ VIZSGÁK

–         Édes Anyanyelvünk Verseny megyei forduló

10.00-tól könyvtár 2 és 112. terem

–         szülői értekezlet a végzősöknek 17.00

14. CS –         slam poetry 8. óra könyvtár Városi könyvtár könyvbemutató, közreműködik: Weszter Laura 9.A
15. P –   Megemlékezés a holokauszt áldozatairól rádión keresztül

–   Vöröskereszt által szervezett Elsősegély verseny területi fordulója 14.00-tól

6. és 7. órában a földszint le lesz zárva, teremátirányítások lesznek

! lehetőség közösségi szolgálatra 14-kb. 16 óráig

16. SZO
17. V
18. H            angol nyelvi verseny
19. K –          Diákpolgármester-választás
1. vetélkedő a városházán 9.00-12.00
2. jelöltek kampánya 8.00-9.00, Főtér
a 9. évfolyam osztályai az osztályfőnökök kíséretével vesznek részt
3. szavazás a 6. és 7. órában a sportcsarnoknál
12. C-sek kísérik át a csoportokat előzetes beosztás szerint
–         Felvételi jegyzék megérkezése Győrből

 

–          Dráma OKTV országos döntő Dányi Eszter11.A

 

 

–         ÉRTEKEZLET

színházlátogatás 9. évf.

Nagy Krisztina, Kardos Tibor, Kozma Edit, Luterné Madár Ildikó, Fejes Edina

20. SZ
21. CS –   Madách szónokverseny 10.00-tól (3. -5. óra)

112. ,113. terem egész nap átirányítva

22. P –         Amatőr Kézilabda Diákolimpia országos döntő

április 22-24. Pécs

 

Váci Irodalmi Szalon– Kornis Mihály, közreműködik Hegedűs Attila 12.A
23. SZo
24. V
25. H
26. K
27. SZ 12. E szerenád 18.00-21.00 aula
28. CS –         ballagási főpróba 6. -7. óra

–         Lendvay Lívia minősítés (HE) 1. óra 10.C és 2. óra 9.B

–         osztályozó konferencia a végzős évfolyamon 14.30

29. P – végzősök utolsó tanítási napja

– 1.-3. óra megtartva, utána készülés a ballagásra

– Ballagás 15.00

30. Szo Sárkányhajózás testnevelés mk.

Ez is érdekelhet ...