Ballag már a vén diák..

2016. április 29-én a ballagáson ünnepélyesen búcsút vett iskolánktól, tanáraitól, itt maradó diáktársaiktól az öt végzős osztály 166 diákja. Két búcsúzó osztály diákjai 5 évig, három osztályé pedig 4 évig jártak iskolánkba. Ezen a napon életük lezárult életük egyik legizgalmasabb, legérdekesebb és legszebb időszaka, mely során nemcsak tudásuk gyarapodott, hanem számtalan élményben is volt részük. Ezek az élmények is felidéződtek az ünnepi napon. Az évfolyam tanulói közül sokan kaptak elismerést a tanulásban, a tanulmányi- és sportversenyeken elért eredményeikért, az iskolai és városi ünnepségeken való rendszeres szereplésért, valamint az iskolai közösségért végzett áldozatos munkájukért.

Köszönjük a Madách Imre Művelődési Központ és Ferencsik Flóra, 13.D osztályos tanulónk segítségét abban, hogy iskolánk sportudvarán a rendezvény ünnepélyességét biztosító technikai feltételeit biztosítsuk.

Kedves Ballagók!
Sok olyan siker ért Bennünket, amelyre nagyon büszkék vagyunk. Köszönjük Nektek!
Sok sikert kívánunk az érettségi vizsgán, hogy az elképzelt célhoz vezető úton haladhassatok!

Horváth Edit

intézményvezető

Itt látható néhány pillanatkép az emlékezetes napról.

Ez is érdekelhet ...