Májusi program -teljes

2016. május
NAP   ESEMÉNYEK, PROGRAMOK  FELELŐS EGYÉB
1. V
2. H Tanítás nélküli munkanap

(írásbeli érettségi vizsga magyar)

Angliai út május 2-6.

Olasz út május 2-6.

3. K Tanítás nélküli munkanap

(írásbeli érettségi vizsga matematika)

Angliai út

Olasz út

4. Sz Tanítás nélküli munkanap

(írásbeli érettségi vizsga történelem)

Angliai út

Olasz út

5. CS Tanítás nélküli munkanap

(írásbeli érettségi vizsga angol)

Angliai út

Olasz út

6. P – tanítási nap (pénteki órarend szerint)

 

– írásbeli érettségi vizsga – német nyelv 8.00-tól

 (304., 305. terem) teremátirányítás, folyosólezárás!!!

 

–         Angliai út +Olasz út

kísérők: NÉ,DK,MR, HK,IK

 

 

 

 

 Ipolyság 16 órától hangverseny a kórus megalakulásának 25. évfordulójára
7. Szo
8. V
9. H
10. K

 

 

 

–         írásbeli érettségi vizsga – informatika emelt szint
8.00-12.00       (106., 108. terem) 
teremátirányítás, folyosólezárás!!!Értekezlet 14.30-tól–         májusi programok-         tantárgyfelosztás (mk. vezetők)

Német írásbeli alapvizsga a 9. C/ny csoportnak
(BI, FT, MN)
11. Sz – írásbeli érettségi vizsga – biológia 8.00-12.00

(301.,304., 305., 307., 309. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

 – Opera népszerűsítő előadás 3. óra 10. B és 4. óra 10.D

–         10. E osztálykirándulás (SA)

 

 

 

Angol verseny 14.15-től 211. terem (angol mk.)

 

12. Cs – írásbeli érettségi vizsga – informatika 8.00-12.00  (102., 106., 108. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

– 10. E osztálykirándulás (SA)

 –         Diákpolgármester-választás
1. vetélkedő a városházán 9.00-12.00
(résztvevők névsora a tanáriban)
2. jelöltek kampánya 8.00-9.00, Főtér
a 9. évfolyam osztályai az osztályfőnökök kíséretével vesznek részt
(3.órára érnek vissza ->első két tanóra nekik elmarad)
3. szavazás a 6. és 7. órában a sportcsarnoknál
12. C-sek kísérik át a csoportokat előzetes beosztás szerint (beosztás a hirdetőn)

Lakatos Ádám, Landy Annamária, 12. C

 

13. P – írásbeli érettségi vizsga –kémia emelt szint 8.00-12.00  (301.,302., 304., 305., 307., 309., 312. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

írásbeli érettségi vizsga – földrajz 14.00-16.30 (214. terem)

– Operakaland rendezvény 9. C/ny és 10. B (DK, NÉ) egész nap hiányoznak

14. Szo
15. V
16. H PÜNKÖSD
17. K –  írásbeli érettségi vizsga – fizika 8.00-10.00  könyvtár 2. (115.terem)

–  írásbeli érettségi vizsga – rajz 14.00-17.45

18. Sz –         9. C osztálykirándulás (GHM, DA)
19. Cs –         írásbeli érettségi vizsga – francia 8.00-12.00

(304., 305. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

–         9. C osztálykirándulás (GHM, DA)

– Opera népszerűsítő előadás

4. óra 10. B és 5. óra 10.D (Fejes Edina)

20. P –         írásbeli érettségi vizsga – spanyol 8.00-12.00

(304. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

–         Bíró Eszter Flóra minősítése

–         jelentkezési határidő közép- és emelt szintű érettségi előkészítőkre

– Lány labdarúgás országos döntő (WB)

21. Szo
22. V
23. H –         írásbeli érettségi vizsga – olasz 8.00-12.00

(304., 305.  terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

–         9. A osztálykirándulás (NJ, LA)

24. K –         9. A osztálykirándulás (NJ, LA)
25. Sz Kompetenciamérés a 10. évfolyamon

(10. A, 10. B, 10. E, 9. C, 9. D)

26. Cs – 2-3-4. óra Előadás a hamisítás veszélyeiről         – Tanulmányi kirándulás (9.Dny; 9.B; 9.E; 10.A; 10.C; 10.D; 11.A; 11.B; 12.C)
27. P –  Tanulmányi kirándulás (9.Dny; 9.B; 9.E; 10.A; 10.C; 10.D; 11.A; 11.B; 12.C)

–         nem osztályozható tanulók és szüleik értesítése

28. Szo
29. V
30. H Érettségi dolgozatok leadási határideje
31. K Érettségi dolgozatok megtekintése

közép: 13.D + emelt dolgozatok

06.01.Sz Érettségi dolgozatok megtekintése

közép: 12.B, 13.C

06.02.Cs Érettségi dolgozatok megtekintése

közép: 12.E, 12.A

Ez is érdekelhet ...