December

NAP ESEMÉNYEK, PROGRAMOK
05.H – fogorvosi vizsgálat

1. óra 11. C (UT)

2. óra 12.E (RSZ)

– általános iskolásoknak szóló angol nyelvi „LONDON” verseny

 14.20-14.30 aula,  101.,108.,109.,111. terem

-Diákolimpián dobogós helyezést elért tanulók városi díjátadó ünnepség 14.00 Boronkay

Monoki Marcell kajak

Ács Kristóf evezés

Benedek Dániel taekwon-do

Szántó Attila atlétika

Kunya Noel atlétika

Králik Kamilla latin tánc

Dunai Bence latin tánc

Vasvári Lili kajak

Turai Cole Kevin kajak

06. K iskolai Mikulás  1.- 3. óra beosztás szerint (DÖK-FT)

– szalagavatós megbeszélés a 11. és 12. évf. ofőknek nagyszünetben

 

Mikulás matek 14.30-16.00 109., 111.,112.,113. terem

 

DRÁMA OKTV 208. terem (OCM, JG, WL, VG)

 

– Ipolysági Határtalanul pályázat programjának egyeztetése HE, BM

 

mikulás-ünnepség kollégák gyermekeinek (DÖK-FT )

17.00 órától 214. terem

07. Sze – Mayer Anita vizsgája 4. óra

– Városi futsal kupa 1-2. óra Boronkay

 

– Pályaválasztási szülői 17.00

 

08. Cs Szalagavató főpróba 0.1.2. óra sportcsarnok

 

 

09. P – 12. évfolyam nem jön

– 11. évfolyamnak, of-nek és fellépőknek csak 1-5. óra

 

SZALAGAVATÓ 16.00

10. Sz
11. V
12. H – fogorvosi vizsgálat

1. óra 11.A (LÁ)

2. óra 11.B (NÉ)

– Dr. Árokszállásy Z. biológia verseny

14.00-16.00 (BM, DA, BL)    214. terem (BV megy 314. terembe)

13. K  
14. SZ
15. CS – Német advent 7.-8. óra 214. terem

– Arany Dániel matematika verseny 14.00-18.00 (FE, NJ, UT, FA, FV)

211. terem (VT megy 401. terembe)

16. P Madách focigála 11.00-14.00 sportcsarnok (4 csapat)
17.Szo
18. V
19. H ADVENTI VÁSÁR és karácsonyi koncert

1-5. rövidített órák (35 perc), 20 perces szünetek

kb. 13.00 koncert az aulában (5 fő/osztály)

 

20. K – 1-3. óra osztályfőnöki óra

– 10.45-től karácsonyi ünnepség az aulában 3 fő/osztály

(11.D – HK)

– tanári karácsony

21. Sz Tanítás nélküli munkanap (szalagavatón ledolgozva)
TÉLI SZÜNET     12.22.-01.02.
01.03. K téli szünet utáni első tanítási nap

Ez is érdekelhet ...