Amatőr kézilabdásaink ismét ott lesznek az országos döntőben!

2017. március 1-jén iskolánk rendezte a Vác Városi Sportcsarnokban a kézilabda Diákolimpia® ,,B” megyei döntőjét. A lányoknál első lett, így az országos döntőbe jutott a Váci Piarista Gimnázium csapata. Második helyen a Váci Madách Imre Gimnázium csapata végzett.

A fiúknál az aranyérmet vihették haza diákjaink, így iskolánk csapata képviselheti megyénket Kisvárdán. A második helyen végzett  Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium tanulói, nagyon nehezen adták át csapatunknak az első helyet, csak hosszabbítással és büntetődobásokkal tudtuk kivívni a továbbjutást.

Felkészítő tanár: Steidl Anna

FB_IMG_1488487327742

Kovács Bernadett, Bartha Cintia, Derzsy Kincső, Bobák Emese, Bellók Bernadett, Korbely Nikoletta, Jelovác Jázmina, Csernák Dorina, Balogh Zsuzsanna, Prinz Laura, Garaba Fanni, Szilvási Petra, Eged Lilla A képről lemaradt, de a mérkőzéseken végig játszott: Tóth Stefánia.

FB_IMG_1488487348964

Fent: Filip Dávid, Bajkán Balázs, Nieberl Benedek, Fazekas Tamás, Rumbold Ábel, Hugyecz Botond, Kocsis Bence, Szabolics Gergely, Elől: Kiss Bálint, Dutka Detre, Pusztai Armand, Kántor Marcell,Kövér Kristóf, Pásztor Marcell. Kapusok: Rostás Gergely, Hugyecz Boldizsár A felkészülésben részt vett még: Koczúr Gábor

Gratulálunk a csapatoknak!

 

Ez is érdekelhet ...