Petró Erik lett Magyarország Legjobb Sportiskolása kajak-kenu sportágban 2016-ban

Ismét iskolánk diákja kapta a Sportiskolák Országos Szövetsége (SIOSZ) díját kajak-kenu sportágban.

IMG_6865A Sportiskolák Országos Szövetsége 2017. március 23-án rendezte meg a VIII. SIOSZ Gálát, ahol ünnepélyes keretek között díjazták a 2016-os évben legeredményesebb hazai sportiskolás sportolókat. Iskolánk 11.C osztályos diákja, Petró Erik a Magyarország Legjobb Sportiskolása Kajak-kenu Sportágban kitüntetésben részesült.

Erik 2016-ban kimagasló eredményeket ért el, melyek alapján méltán kapta meg a díjat.

Ifjúsági Síkvízi VB (Minszk) K2 1000m: I. hely

K4 1000m: II. hely

Ifjúsági Maraton VB (Brandeburg) K2 21km: I. hely
Ifjúsági Síkvízi OB (Szeged) K1 1000m: II. hely

K2 500m: II. hely

K4 500m: I. hely

Ifjúsági Maraton OB (Győr) K1 21km: I. hely

K2 21km: I. hely

IMG_6874

Babella László és Petró Erik

Erik öt éves kora óta sportol, kezdetben úszóként, majd 10 éves korától kajakosként. Serdülő és ifjúsági szinten kiemelkedő hazai és nemzetközi eredményei, munkához való hozzáállása, kitartása, versenyhelyzetekben való helytállása révén már ma is példakép társai számára. Köszönet illeti edzőjét, Babella Lászlót, akinek irányításával ezeket az eredményeket elérte.

Gratulálunk és további sikeres sportpályafutást kívánunk!

Ez is érdekelhet ...