Áprilisi programok

NAP ESEMÉNYEK, PROGRAMOK EGYÉB
01. Sz
02. V
03. H ÉRTEKEZLET 14.30    211. terem

– DIGITÁLIS témahét április 3-7.

– Váci Rendőrkapitányság közösségi szolgálathoz kapcsolódó bűnmegelőzési programja:  “Nagyszülői értekezlet”

14.30  112. terem

04. K Digitális témahét 1-2. óra KJ 11.E (info tag) – Programozás testközelben

matematika próba-érettségi 5-8. óra

12.A 113. terem (KT)

12.B 309. terem (DR)

12.E 313. terem (SL)

13.C 112. terem (PA)

13.D 314. terem (HSÉ)

05. Sz – Digitális témahét 3. óra PÁ 9.Cny – Kódolás

– Diákolimpia lányfoci 10.30-tól (WB) 3. óra után mennek

– pedagógiai nap 6. és 7. óra

– Etika projektmunka Szabó Zsanett 12. A

3. és 4. óra aula

06. Cs – Digitális témahét 2. óra SzJ 10.E – Unplug projekt

– Digitális témahét 3. óra PI 9.B – Titkosítási módszerek (kriptográfia) és az informatika kapcsolata.

– Édes Anyanyelvünk verseny (BM) 10.00-tól 112. terem és könyvtár !!! teremátirányítás

-német cserediákok érkezése (FT, MN)

-10.B mat-fiz tagozat 1-7. óra Digitális témahét projekt feladat (KoT)

07. P -10.B mat-fiz tagozat 1-7. óra Digitális témahét projekt feladat (KoT)-Energia nyomában

– Rendhagyó magyaróra (6.-7. óra) a MADÁCH SZIMPÓZIUM keretében 11.A, 10.A (UT)

– elsősegély verseny 14-16.30 a földszinti termekben ! 6. és 7. órában teremátirányítás

– Olasz út TD, BL, MR ápr. 07-13.

08. Sz
09. V – Olasz út TD, BL, MR
10. H – Olasz út TD, BL, MR
11.K – német cserediákok hazautazása

– Uniós előadás 1.-3. óra aula

(10.D, 9.B fele, 10.C)

– kémia próba érettségi 5. órától 208. terem (PA)

– Olasz út TD, BL, MR

12. Sz DIÁKNAP

– Biológia próbaérettségi 12:30-tól (GHM)

– Olasz út TD, BL, MR

13. Cs Tavaszi szünet

– Olasz út TD, BL, MR

Toszkán utazás NÉ, DK
14. P Tavaszi szünet  Toszkán utazás NÉ, DK
15.Szo  Toszkán utazás NÉ, DK
16. V  Toszkán utazás NÉ, DK
17. H Tavaszi szünet Francia út GHM, GZ

Toszkán utazás NÉ, DK

18. K – Tavaszi szünet

– 9. A utazása a Határtalanul pályázat keretében

BM, HE, KJ

– Pest megyei történelem verseny (Dabas) (LÁ)

 

Francia út GHM, GZ

Toszkán utazás NÉ, DK

19. Sz – szünet utáni 1. tanítási nap

– 2. órában rádiós megemlékezés a Holokauszt áldozatairól 11.D (JG)

(ünneplő ruhát nem kérünk)

– 9. A utazása a Határtalanul pályázat keretében

BM, HE, KJ

Francia út GHM, GZ

 

20. Cs – VI. szónokverseny (KMK, OCM) 10.00-13.00

112., 113. terem  !!!teremátirányítás

– 9. A utazása a Határtalanul pályázat keretében

BM, HE, KJ

Francia út GHM, GZ

 

21. P – Bugát környezetvédelmi vetélkedő

óra:      terem:   (BEM)

– repülő iskola program 2-3-4. óra 111. terem

Francia út GHM, GZ
22. Sz  Francia út GHM, GZ
23.V  Francia út GHM, GZ
24. H – Osztályozó vizsgák

– ÉRTEKEZLET 14.30 211. terem

– angol szépkiejtési verseny 14.30 …… terem

– FENNTARTHATÓSÁGI témahét  10.A (BA)

25. K – Osztályozó vizsgák

– Vezetői tanfelügyelet (HE)

– Kitaibel Pál Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny  14-16 óra Gödöllő (GHM)

 

26. Sz – Osztályozó vizsgák

 

27. Cs – Osztályozó vizsgák

 

28. P
29. Sz
30. V

Ez is érdekelhet ...