Május-júniusi program

NAP   ESEMÉNYEK, PROGRAMOK

 

FELELŐS EGYÉB
1.    H   Tanítási szünet    
2.    K   ·             Városi diákpolgármester választás rendezvényei:

8.00-9.00 kampány (9.B, 9.C, 9.D, 9.E. 9. C/ny)

9.00-13.00 kommunikációs verseny (BEM, LÁ)

·                  Angol szép-kiejtési verseny 14.30-tól  304. terem

   
3.    Sz   ·       Német diákcsere – kiutazás Aschaffenburgba

május 3-7. :  Tajti Kata, Bleszák Lilla, Tamás Boglárka 9.C/ny, Csánki Anna, Kator Balázs 9. C, Tóth Anett 10.A

·      osztályzatok lezárása a végzős évfolyamon

·      ballagási főpróba az udvaron és a folyosókon

6. óra: 12. évfolyam

7. óra: 9., 10., 11. évf. és érintett diákok

(mindenki a kijelölt helyén várakozzon)

FT, MN

 

 

szakt.

 

CSV

 
4. Cs   ·     kiegészítő kompetenciamérés 10.B  osztállyal

8.00-13.00  111. terem ! átirányítás

·     végzős évfolyam utolsó tanítási napja

·     osztályozó konferencia (végzős évf.) 14.30-tól 211. terem

 

SzL, GZ Operakaland (NÉ, DK)

névsor külön lapon

(tanulók 9. B, 11.B, 9.D/ny, 9.C/ny, 9.D osztályokból)

5. P   ·       tanítás: 1.-3. óra

·       ballagás előkészítése

·        15.00 Ballagás (udvar)

·       Spanyol cserediákok érkezése (BV)  program május 5-12.

(névsor és program külön lapon)

   
6. Szo        
7. V        
8. H

 

 

 

  Tanítás nélküli munkanap

(írásbeli érettségi vizsga magyar – közép és emelt)

Egyeztetés a munkaközösség-vezetőkkel a hét folyamán

( az előzetes tantárgyfelosztás megbeszélése)

   
9. K

 

  Tanítás nélküli munkanap

(írásbeli érettségi vizsga matematika- közép)

   
10. Sz

 

  Tanítás nélküli munkanap

(írásbeli érettségi vizsga történelem- közép)

   
11. CS   Tanítás nélküli munkanap

(írásbeli érettségi vizsga angol- közép és emelt)

   
12. P    Tanítási nap (pénteki órarend szerint)

(spanyolos cserediákok tanításra nem jönnek (BV))

·       írásbeli érettségi vizsganémet nyelv K 8.00-12.00

 (304.- 309. terem)

 teremátirányítás, folyosólezárás!!!

·       11. A szabadnap (osztályok közötti verseny győzteseként)

KJ

 

 

 
13. Szo   Lány futball diákolimpia május 13.-14. Szekszárd (WB)
14. V    
15. H

 

 

 

 

  ·       ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGAinformatika emelt szint
8.00-13.00  (106., 108. terem)

          teremátirányítás, folyosólezárás!!!

·       Német írásbeli alapvizsga a 9. C/ny csoportnak
(BI, FT, MN)

·       10.B osztálykirándulás (GZ, BEM)

   
16. K

 

 

 

  ·       ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGA

         – biológia emelt szint  8.00-13.00 (301.-312. terem)

         – biológia középszint  8.00-10.00 (313. terem)

       teremátirányítás, folyosólezárás!!!

·       10.B osztálykirándulás (GZ, BEM)

   
17. Sz   ·       9. D osztály színházlátogatása (egész napos interaktív előadás) SZÉ, LÁ

·       ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGAszakmai ismeretek

 8.00-12.00 (107., 108., 109. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

·       10.B osztálykirándulás (GZ, BEM)

   
18. Cs

 

 

 

  ·         ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGA – informatika középszint

8.00-11.00  (102., 106., 108. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

·         Weixelbaum Laura minősítése

3. óra 9.A, 4. óra 11.A óra 402. terem

   
19. P   ·         ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGA

–         földrajz emelt szint 14.00-18.00 (214. terem)

–         földrajz középszint 14.00-16.00 (212. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!

   
20. Szo        
21. V        
22. H   ·       Jelentkezési határidő a közép- és emelt szintű érettségi felkészítésre

·       Értekezlet 14.30-tól

·       ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGA

fizika

8.00-10.0      könyvtár 2. (115.terem)

         – rajz 14.00-17.00  214. terem

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

   
23. K   ·       ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGAfrancia nyelv

8.00-12.00 (304. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

·       vezetői tanfelügyelet (HE)

   
24. Sz   ·       ÍRÁSBELI ÉRETTSÉGI VIZSGAspanyol nyelv

8.00-12.00 (304. terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

·       Kompetenciamérés a 10. évfolyamon 8.00-13.00

(10. A, 10. B, 10. E, 9. C, 9. D) és osztályfőnökeik

309.,312., 313, 314., 315. terem

   
25. Cs

 

 

 

  ·       írásbeli érettségi vizsgaolasz nyelv

8.00-12.00 (304., 305.  terem)

teremátirányítás, folyosólezárás!!!

   
26. P        
27. Szo    
28. V    
29. H   Értekezlet a leendő osztályfőnökökkel14.30-tól    
30. K        
31. Sz   Szülői értekezletek a leendő 9. évfolyamnak

17.00

   
1. Cs    Tanulmányi kirándulás

tanítás: 9. D/ny és 10.B

   
2. P   Tanulmányi kirándulás

A Nemzeti Összetartozás Napja

   
3. Szo    
4. V   Határtalanul pályázat– Ipolyságiak látogatása június  4-6. (BM, HE, KJ)
5. H   PÜNKÖSD- tanítási szünet    
6. K   Érettségi dolgozatok megtekintése

közép: 12.B+ emelt dolgozatok

9.D/ny osztálykirándulás (KZS,      )

Német szóbeli alapvizsga a 9. C/ny csoportnak
(BI, FT, MN)

   
7. Sz   Érettségi dolgozatok megtekintése

közép: 12.A, 13. C

9.D/ny osztálykirándulás (KZS,      )

   
8. Cs   Érettségi dolgozatok megtekintése

közép: 13.D, 12.E

  emelt szintű szóbeli vizsgák kezdete
9. P        
10. Szo        
11. V        
12. H   Év végi osztályozó vizsgák június 12-15.

 

   
13. K        
14. Sz        
15. Cs   Utolsó tanítási nap

–          3 osztályfőnöki óra

–         osztályzatok lezárása

–         Sportnap – Jakus Balázs emléktorna

–         osztályozó konferencia

   
16. P   Pedagógus nap  

Ez is érdekelhet ...