Tanáraink


Az iskola tanárainak elérhetősége, a fogadóórák időpontja 2017/18 tanévben

Asbóth Balázs Magyar nyelv és irodalom, történelem csütörtök 5. óra balazs.asboth[kukac]gmail.com
Bártfai Veronika Spanyol, angol hétfő 2. óra bartfaizoltan[kukac]invitel.hu
Bejczi Lujza Olasz nyelv, földrajz hétfő 3. óra bejczilujza[kukac]gmail.com
Benicsek Mihály Biológia-Kémia kedd 4. óra benicsek[kukac]gmail.com
Benjamins Ilona Magyar nyelv és irodalom, német nyelv szerda 3. óra benjamins.ilona[kukac]gmail.com
Bednárikné Kiss Krisztina Német nyelv, Matematika csütörtök 5. óra bednarik75[kukac]invitel.hu
Boda Mária Magyar nyelv és irodalom, ének hétfő 5. óra bodamari1[kukac]gmail.com
Bodó Antalné Biológia-Földrajz szerda 4. óra b.bosnyakviola[kukac]gmail.com
Csernák Károly testnevelés péntek 4. óra csernakkarcsi[kukac]gmail.com
Csernákné Quell B. testnevelés csütörtök 1. óra csernakneandi[kukac]gmail.com
Csernok Gyula testnevelés hétfő 5. óra cse.gyula55[kukac]gmail.com
Csolák Veronika Informatika, matematika csütörtök 8. óra csolakveronika[kukac]gmail.com
Diószeghy Rita Matematika hétfő 6. óra sakura.ame[kukac]gmail.com
Dobó Katalin Angol nyelv csütörtök 2. óra emoritz[kukac]freemail.hu
Duhonyi Anita Angol nyelv kedd 5. óra ancseeka[kukac]gmail.com
Dubinczky Zsuzsanna Vizuális kultúra csütörtök 3. óra zsannada[kukac]gmail.com
Faragó Tünde Német nyelv csütörtök 4. óra tundefarago[kukac]freemail.hu
Fejes Edina Magyar és francia nyelv szerda 4. óra edina.fejes[kukac]gmail.com
Ferenczi Adrienn Magyar és spanyol nyelv péntek 2. óra adriennferenczi[kukac]gmail.com
Ferencsik Viktor Ének, hangszerek, kórus hétfő 4. óra ferencsik.viktor[kukac]freemail.hu
Gál Zoltán Biológia, kémia kedd 3. óra galzoltan[kukac]freemail.hu
Gálné Harangozó Mária Biológia, kémia péntek 3. óra mgalne[kukac]freemail.hu
Hazafy Krisztina Angol nyelv péntek 3. óra hazafy.krisztina[kukac]gmail.com
Horváth Edit Matematika, fizika szerda 1. óra horvath.edit.03[kukac]gmail.com
Horváthné Strommer Éva Matematika, fizika csütörtök 2. óra strommer.eva[kukac]freemail.hu
Incze Katalin Kémia, fizika péntek 5. óra incze.katalin1960[kukac]gmail.com
Ivánszky Ágota Magyar és német nyelv péntek 4. óra ivanszky.agota[kukac]gmail.com
Kardos József Informatika, etika csütörtök 5. óra kardosjozsefsk[kukac]gmail.com
Kardos Tibor Matematika, fizika péntek 3. óra kardos.tibor44[kukac]gmail.com
Kikillainé Kohlmann Zsuzsanna Magyar nyelv és irodalom, angol szerda 5. óra k.zsuzsanna[kukac]invitel.hu
Dr. Kissné Molnár Katalin Magyar nyelv és irodalom, történelem szerda 3. óra kissne.katalin66[kukac]freemail.hu
Koroknai Tibor Matematika, fizika szerda 4. óra robitiankorok[kukac]gmail.com
Kozma Edit Angol nyelv kedd 6.óra kozima74[kukac]gmail.com
Kovácsné Kóka Marianna Német nyelv hétfő 3. óra kokamarianna1975[kukac]gmail.com
Krommer Márta Könyvtáros krommer.marta[kukac]gmail.com
Lakatos Ádám Drámakör, Szabadidő szervező hétfő 7. óra ladam8804[kukac]gmail.com
Luterné Madár Ildikó Angol nyelv csütörtök 6. óra luterneildiko[kukac]gmail.com
Ménich Nikoletta Német nyelv hétfő 5. óra menichniki[kukac]gmail.com
Molnár Rita Olasz nyelv kedd 2. óra mazzonetto[kukac]freemail.hu
Nagy Julia Rajz és vizuális kultúra péntek 7. óra mamiintii[kukac]gmail.com
Nagy Krisztina Magyar nyelv és irodalom, etika és dráma kedd 6. óra nkrisztina[kukac]digitalvac.hu
Nemes Éva Angol nyelv szerda 5. óra evatamas[kukac]freemail.hu
Oglné Czepek Mária Magyar nyelv és irodalom hétfő 6. óra oglneczepekmaria[kukac]gmail.com
Péntek Attiláné Matematika, kémia hétfő 4. óra pentek.attilane[kukac]freemail.hu
Piroska István Matematika, fizika, informatika  hétfő 5. óra piroskai123[kukac]invitel.hu
Pitukné Makó Marianna Matematika kedd 4. óra mmako[kukac]freemail.hu
Rak Ildikó Francia nyelv szerda 4. óra rakildi[kukac]freemail.hu
Révész Szilvia Magyar nyelv és irodalom, Média, Dráma kedd 4. óra zsosztern[kukac]gmail.com
Sándor Ildikó Magyar nyelv és irodalom kedd 3. óra sail5[kukac]freemail.hu
Steidl Anna Földrajz, testnevelés péntek 4. óra steidlanna[kukac]gmail.com
Szarvas Éva Angol nyelv péntek 3. óra sz.ewa[kukac]freemail.hu
Szőke László Matematika, fizika hétfő 1. óra szoeke[kukac]gmail.com
Turainé Toldi Dorottya Német – Olasz nyelv  hétfő 5. óra dorottya.toldi[kukac]gmail.com
Ujlaki Tibor Magyar nyelv és irodalom, etika, filozófia péntek 2. óra ujlaki.tibor66[kukac]gmail.com
 Untsch Gergely Történelem  kedd 10:35  untsch[kukac]freemail.hu
Valló Gábor Történelem hétfő 2. óra gvallo78[kukac]gmail.com
Vári Tercia Angol nyelv csütörtök 4. óra varitercia[kukac]gmail.com
Wagner Bálint Testnevelés hétfő 3. óra blintwagner[kukac]gmail.com
Weixelbaum Laura Rajz és Vizuális kúltúra kedd 6. óra wxmlaura[kukac]gmail.com
Óraadók
Gombos Péter Történelem kedd 10:35 gombos.peter[kukac]vszc.hu
Szlobodnik Mihály Történelem szlobodnik[kukac]invitel.hu

A [kukac] helyet az @ jelet kell használni!