Tantestület

Az iskola tanárainak elérhetősége, fogadóórák időpontjai:

Arra kérjük Önöket, hogy ha fel kívánják keresni tanárainkat a hétfői fogadó órákon, egyeztessenek velük (e-mail címen) vagy az iskola titkárságán (27/518-655) érdeklődjenek, hogy egyéb elfoglaltság (betegség, továbbképzés) ne akadályozza a találkozást.

Steidl Levente

Intézményvezető, Történelem

Gyurkóné Tóth Dóra

intézményvezető-helyettes, Magyar nyelv és irodalom, Történelem

Horváth Edit

intézményvezető-helyettes, Matematika, fizika

Szijjártó-Kozák Judit

intézményvezető-helyettes, angol nyelv

Asboth Balázs

Asbóth Balázs

Magyar nyelv és irodalom, történelem

Bártfai Veronika

Spanyol nyelv, angol nyelv

Bata Enikő

Angol nyelv

Bednárikné Kiss Krisztina

Matematika, Német nyelv

Bejczi Lujza

Olasz nyelv, földrajz

Benicsek Mihály

Biológia, Kémia

Benjamins Ilona

Magyar nyelv és irodalom, német nyelv

Bérczes Zsuzsa

Matematika

Blahóné Vona Csilla

Spanyol nyelv

Boda Mária

Magyar nyelv és irodalom, ének

Bodó Antalné

Biológia, Földrajz

Brinyiczki Andras

testnevelés

Diószeghy Rita

Matematika

Dobó Katalin

Angol nyelv

Dubniczky Zsuzsanna

Vizuális kultúra

Duhonyi Anita

Angol nyelv

Faragó Tünde

Német nyelv

Galazek Gergely

Történelem

Gubisová Mária

Matematika

Hazafy Krisztina

Angol nyelv

Horváthné Strommer Éva

Matematika, fizika

Incze Katalin

Kémia, fizika

Kardos József

Informatika, etika

Kardos Tibor

Matematika, fizika

Kenderessy Tibor

Matematika, Informatika

Kikillainé Kohlmann Zsuzsanna

Magyar nyelv és irodalom, angol nyelv

Dr. Kissné Molnár Katalin

Magyar nyelv és irodalom, történelem

Koltai Adrien

Német nyelv

Konopás Attila

testnevelés

Kovácsné Kóka Marianna

Német nyelv

Kozma Edit

Angol nyelv

Krommer Márta

Könyvtáros

Lakatos Ádám

Magyar nyelv és irodalom, Etika, Drámakör

Lámfalusi Réka

Informatika

Luterné Madár Ildikó

Angol nyelv

Molnár Rita

Olasz nyelv

Nagy Krisztina

Magyar nyelv és irodalom, etika és dráma

Nagy Zoltán

Történelem

Olajos Barbara

Olasz nyelv

Péntek Attiláné

Matematika, kémia

Piroska István

Matematika, fizika, informatika

Rak Ildikó

Francia nyelv

Sajgó Emese

Magyar nyelv és irodalom, Francia nyelv

Sándor Ildikó

Magyar nyelv és irodalom

Simai Erika

Francia nyelv

Steidl Anna

Testnevelés

Strenner Anita

Földrajz, Biológia

Surányi Szilvia

Angol nyelv

Szarvas Éva

Angol nyelv

Szőke László

Matematika, fizika

Tóth-Szabó Júlia

Magyar nyelv és irodalom, történelem

Törökné Kiss Tímea

Biológia, földrajz

Dr. Trieb Gergelyné

Német nyelv

Untsch Gergely

Történelem

Vári Tercia

Angol nyelv

Wagner Bálint

Testnevelés

Weixelbaum Laura

Vizuális kultúra

Óraadók

Bérdi Ágnes

Ének-zene

Fockter Zoltán

Csillagászat szakkör

Garay-Nagy Norbert

Rajz és vizuális kultúra

Galbács Gabriella

Ének, hangszerek, kórus

István Éva

Német nyelv

Molnár Mária

Német nyelv

Scroll to Top