
Elsősegélynyújtó verseny I. helyezés
A Magyar Vöröskereszt 2026.május 30-án rendezte meg az Országos felmenő rendszerű elsősegélynyújtó verseny Pest Vármegyei fordulóját Törökbálinton, melyen iskolánk csapata A győzelmen kívül, a verseny

A Magyar Vöröskereszt 2026.május 30-án rendezte meg az Országos felmenő rendszerű elsősegélynyújtó verseny Pest Vármegyei fordulóját Törökbálinton, melyen iskolánk csapata A győzelmen kívül, a verseny

2026. április 16-19. között rendezték meg Debrecenben a röplabda “B” kategóriás Diákolimpia országos döntőjét, melyen iskolánk lány csapata a 10. helyezést érte el. Az országos döntő hatalmas élmény volt a lányoknak,

2026. április 26-án rendezték Kaposváron a Versenytánc Diákolimpia országos döntőjét. Iskolánk 7.B osztályos tanulói, Kikillai Anna Boglárka és Hevesi Péter nagy sikert értek el. A

202.6 március 27-én Budapesten a Dózsa György Gimnázium adott otthont a Festival d’Italiano országos olasz nyelvi versenynek. Iskolánk két diákja a 9. D osztályból kiemelkedő

A Magyar Vöröskereszt szervezésében, 2026. április 11-én szombaton került megrendezésre az Országos Elsősegélynyújtó Verseny területi fordulója, melynek a VSZC Selye János Egészségügyi Technikum biztosította a

Iskolánk német munkaközösségének háziversenye:

Sztankó Réka, 11.C osztályos tanulónk az idei spanyol OKTV döntőjébe jutott, és ott 10. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Bártfai Veronika Gratulálunk és további sok

Tekes Lóránt, 9.CNy osztályos tanulónk az országos Karate Diákolimpián dobogós helyezést ért el!Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

2026. március 16-án rendezték Veszprémben az idei röplabda diákolimpia országos elődöntőjét. Lány csapatunk idén is sikeresen szerepelt, és egy év kihagyás után ismét az országos