
Egy ezüst és egy bronzéremmel zárta leány labdarúgó csapatunk az idényt.
Lány foci csapatunk idén is elindult a diákolimpia és a Fair Play Cup versenysorozatában. Csapatunk a diákolimpián a megyei elődöntőben magabiztos játékkal jutott a döntőbe, ahol









