Diákolimpiai arany- és ezüstérem

Hírek

Diákolimpiai arany- és ezüstérem

Iskolánk két diákja Győrben, a Diákolimpia Országos Döntőjében gerelyhajításban aranyérmet illetve ezüstérmet szerzett: Illyés Gréta gerelyhajítás 48,50 m 1. hely Földesi Gergő gerelyhajítás 67,30 m

OLVAS >
Főoldali hír

IFJÚ MADÁCHOS MŰVÉSZEINK BAROKK POMPÁBAN

A Mária Terézia 305 programsorozat nyitórendezvényeként lehullt a lepel arról a nagyszabású táblaképről, mely a királynő 1764-ben tett váci látogatásáról készült. A művet készítették Garay

OLVAS >
Főoldali hír

Diákjaink sikere az olasz OKTV-n

Idén iskolánk két diákja is bejutott az olasz OKTV országos döntőjébe, melyet 2022. április 5-én rendeztek meg. Mindketten kiváló eredményt értek el. Varga Zsófia 7. helyezést, Munkácsi

OLVAS >
Scroll to Top